Zoals u heeft gehoord op het nieuws blijft de school tot de meivakantie gesloten. Dat betekent dat wij nog steeds geen les geven in school, maar doorgaan met het thuisonderwijs. We maken daar ook de komende weken het allerbeste van!

De Baanbreker heeft meivakantie van 20 april t/m 1 mei. In deze periode zijn collega's en leerlingen vrij.

Wij zijn blij met het contact met de leerlingen! Sommige leerlingen zijn minder goed bereikbaar. Wij willen elke leerling elke week een keer aan de telefoon spreken en daarnaast mailt en/of appt de mentor ook met de mentorleerlingen. Wilt u controleren of dat bij uw kind goed loopt?

Het zou zo kunnen zijn dat doordat de school langer gesloten is er thuis een situatie ontstaat die vraagt om extra hulp of opvang op school of elders. Mocht dat bij u thuis zo zijn, dan vragen wij u om contact op te nemen met de mentor.