De eerste periode van Arbeidstraining in leerjaar 3 is voorbij. De leerlingen hebben hun werkzaamheden bij de bedrijven afgesloten met een feestelijke bijeenkomst en een certificaat. In de volgende periode leren zij weer andere onderdelen van het werk bij een andere ABT plek.

Bij FC Utrecht was de afsluiting in de skybox met Roy Passerman (Facilitaire dienst) en met directeur E. Keuning. Dhr. Keuning heeft de leerlingen namens FCU hartelijk bedankt voor her werk dat zij voor de club hebben verricht. Joyce en Jay-Jay hadden in samenwerking met T- Mobile nog een leuk verrassing voor ons.

De leerlingen kregen een tasje met handige powerbank voor hun mobiel. Super bedankt!

Bij Kringloopwinkel Noppes werd er afgesloten met donuts en een krasbon van 10 euro. Ook daar hebben alle leerlingen een certificaat ontvangen.