De Baanbreker heeft dit schooljaar bewezen dat we zelfs in lockdown een Gezonde Schoolkantine hebben. Er zijn aanpassingen gedaan in het aanbod en dit heeft ervoor gezorgd dat het Voedingscentrum ons aanbod heeft beoordeeld met een "GOUDEN" kantine schaal.

Deze schaal is virtueel overhandigd aan mevr. Aalbers, zij is Coördinator Gezonde School.

Zo'n schaal krijgen we voor elkaar omdat we de leerlingen lesgeven wat gezonde voeding is en wat een betere keuze is als je boodschappen doet. Samen met de docenten en de leerlingen van de Interne Dienstverlening en Horeca hebben we nu een prachtig aanbod van gezonde broodjes, gratis groente en fruit en wekelijks gratis zelfgemaakte soep.

We hebben nog zat ideeën om ons aanbod nog gezonder en uitdagender te maken. 

 

Als de lockdown voorbij is gaan we het behalen van deze schaal natuurlijk uitgebreid vieren. 

Wanneer dat is dat zullen we zien, maar vieren zullen we het.

 

Voor nu, gefeliciteerd met het behalen van de Gouden Kantine schaal!