Ook dit jaar organiseert De Baanbreker weer een gezellig kerstdiner voor u en uw familie. Dit kerstdiner vindt plaats op woensdag 21 december 2016. Het kerstdiner wordt geheel verzorgd door onze leerlingen, die onder de vakkundige leiding van onze docent koken Dhr. J. van Willigen, een heerlijk diner zullen maken.

De deuren van ons restaurant zijn vanaf 18.30 uur geopend en rond 21.30 uur wordt de avond afgesloten.

Vorige jaren was het kerstdiner een geweldig succes. Wij verwachten daarom dat er ook dit jaar grote belangstelling zal zijn voor deze bijzondere gebeurtenis. Om teleurstelling te voorkomen willen we u nadrukkelijk adviseren om u zo snel mogelijk, voor dit kerstdiner op te geven. Inschrijven kan vanaf maandag 5 december tot en met donderdag 15 december.

Het inschrijfformulier kunt u hier vinden en het menu van 2016 hier.