Om je goed voor te kunnen bereiden op de keuze voor een branchecursus en stage heb je veel informatie nodig. Daarom was er vandaag voor de leerlingen van leerjaar 3 een 'Banendag'. Zij moeten binnenkort namelijk gaan kiezen welke richting ze volgend jaar op gaan.

Dhr. Moolhuijsen (stagekantoor) vertelde in een presentatie welke keuzes er allemaal zijn en bij welke baan je dat zou kunnen brengen. Daarna gingen alle leerlingen bij twee cursussen naar keuze een proefles draaien en informatie ophalen. Tot slot waren er oud-leerlingen en leerlingen uit leerjaar 5 die vertelden welke keuzes zij hadden gemaakt, welke stages ze hadden gelopen en welke baan ze nu hebben of welke studie ze gaan doen. Ook hebben ze verteld hoe ze zover zijn gekomen en tegen welke dingen ze zijn aangelopen.

Een informatieve dag voor leerjaar 3!