Ook dit jaar hebben de leerlingen van het vierde jaar een voorlichting gehad over het veilig omgaan met vuurwerk.

Hoe herken je illegaal vuurwerk? Hoe steek je op een veilige manier vuurwerk af? En vooral ook even bewust worden dat er toch ook veel ongelukken gebeuren met mensen die alleen maar staan te kijken. Leerlingen zijn zich, na de voorlichting van de jongerenwerkers van Pulse en de verhalen van de wijkagent, een stuk bewuster van de risico's. De voorlichting was interactief, de leerlingen konden zelf  hun verhaal vertellen en vragen stellen.
Na de informatie die verstrekt werd, werd gelijk gecontroleerd wat er bleef hangen via een spel. Ook hebben de leerlingen een lont gekregen zodat er niets meer in de weg staat voor 'stap 1 van het veilig afsteken van vuurwerk'. We hopen dus allemaal op een goed maar zeker ook veilig eindejaar!